Ubytování

Pro návštěvníky máme připravené ubytování ve „Slunečním domě“. Pokoje jsou vybudovány tak, aby zde našli pohodlné ubytování jednotlivci i skupiny dětí. Při provozu objektu využíváme moderní technologie. Budovu vytápí tepelné čerpadlo a rekuperace. Vodu ohříváme pomocí solárních panelů a elektřinu nám částečně vyrábí fotovoltaické články. Samozřejmostí je volně přístupná síť wifi a možnost ubytování se psem. 

JEDNOTLIVCI A FIREMNÍ AKCE
V klidném prostředí s výhledem na pastviny s našimi hospodářskými zvířaty. Ideální místo pro relaxaci pro jedince nebo skupinu, která chce soukromí. Prostory rádi připravíme i pro rodinné oslavy a setkání. Ubytování doporučujeme i pro firemní akce.

RODINY S DĚTMI
Pokoje jsou ideálním ubytováním pro rodinu s dětmi. Můžete u nás trávit víkend nebo třeba celou dovolenou. Areál je místem, kde se zabaví děti i dospělí. K dispozici je kontaktní ohrada se zvířaty. Můžete se vydat na naši Včelí stezku a v případě ošklivého počasí se zabavíte v přírodovědné expozici. V létě se můžete vykoupat v rybníce v ekokempu nebo v nedaleké přehradě Fojtka vzdálené asi 2 km.

 ŠKOLNÍ TŘÍDY, ŠKOLY V PŘÍRODĚ, SKUPINY DĚTÍ
Areál ekocentra je připravený ubytovat a zajistit program až pro dvě školní třídy najednou (53 lůžek). Zajistíme vám kompletní a kvalitní stravování po celou dobu pobytu. Program si můžete sestavit sami ze stálých aktivit ekocentra – výukové programy, Včelí stezka, interaktivní expozice „Jizerky všemi smysly“, naučná stezka Oldřichovské háje a skály. Dále vám nabízíme jednodenní vodácký výlet po Jizeře se zajištěním vlakové dopravy tam i zpět, s cílem v Dolánkách u Turnova, kde se nalézá náš další objekt Dům přírody Českého ráje s jedinečnou expozicí o této nejstarší chráněné krajinné oblasti České republiky. 

POKOJE PRO 53 OSOB